Mieszkanie na sprzedaż, Dolnośląskie, Wrocław, Wrocław-krzyki, Partynice, Okolice Ulicy Kawalerzystów

Informacje o ofercie

Cena: 445 500,00 PLN

Cena: 6 057,10 PLN / m2

Numer oferty: 5303/3584/OMS
Typ oferty: SPRZEDAŻ
Kategoria: MIESZKANIE

Liczba pokoi: 3
Pow. całkowita: 73.55 m2
Rodzaj budynku: niski-wielorodzinny
Piętro: 0
Ilość pięter: 3
Rok budowy: 2018
Piwnica: -
Garaż: Tak
Balkon: -
Winda: Tak

Opis oferty

SUPER OFERTA!!Na sprzedaż nowe mieszkanie w okolicy ulicy Kawalerzystów na granicy Partynic i Ołtaszyna – najpiękniejszych terenów na wrocławskich krzykach, powstało kameralne osiedle czterech dwulokalowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.W skład nieruchomości o powierzchni 73,55 mkw wchodzą:

- wiatrołap

- hol

- garderoba

- pokój

- łazienka

- sypialnia

- pokój dzienny z aneksem

- pomieszczenie gospodarcze

- garaż

- ogródek z tarasemLokalizacja od dawna cieszy się zainteresowaniem osób chcących kupić mieszkanie w sąsiedztwie Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych zajmującego 74ha zieleni. Liczne ścieżki rowerowe powstałe min. przy ulicy Zwycięskiej oraz bliskość Parków Południowego, Klecińskiego, Skowroniego i zamku Topacz w połączeniu z dobrą komunikacją z centrum Bielan Wrocławskich, autostradą A4 i AOW oraz centrum miasta, powodują że mieszkanie poza ścisłym centrum nie musi oznaczać uciążliwych dojazdów do miejsca pracy jak również braku miejsca na odpoczynek w ciszy po całym dniu w niej spędzonym.Ponadto w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla od strony wschodniej na byłych terenach po jednostce wojskowej uchwalony został i obowiązujący jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego zakładający przeznaczenie pod zieleń parkową, tereny rekreacyjne i publiczne inwestycje oświatowe. Treść planu miejscowego jest odpowiedzią na trwającą od kilku lat debatę społeczną na temat potrzeb wrocławskiego Ołtaszyna i Partynic co przesądza o ustronności osiedla i wolności od miejskiego zgiełku.Jednym z wielu atutów inwestycji są przemyślane i funkcjonalne układy mieszkań co pozwala mieszkańcom na wygodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. W ramach osiedla powstało 8 mieszkań o jedno i dwupoziomowych z ogródkami przydomowymi, balkonami i przestronnymi tarasami. Każde z mieszkań wyposażone jest w niezbędne instalacje w tym internetową, telefoniczną, TV oraz wideodomofonową. Komfort mieszkania dodatkowo poprawią ogródek oraz rozprowadzona i przygotowana instalacja klimatyzacji.Inwestycja została zakończona i dopuszczona do użytkowania w dniu 03.08.2018 rokuDO ZAMIESZKANIA OD ZARAZ!! !! !! GORĄCO POLECAM I ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ!!!Cena: 445 500 zł - CENA DO NEGOCJACJI!!!Interesuje Cię zakup tego mieszkania?ZADZWOŃ! 724 046 777 (tel. preferowany - zawsze dostępny)

numer oferty 5303/3584/OMS

Expresowy Sprzedawca: Arkadiusz Korole-mail: arkadiusz.korol@homeexpert.plLicencja pośrednika odpowiedzialnego zawodowo nr 19883Chcesz szybko kupić mieszkanie dla siebie lub pod inwestycję/wynajem? ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! 724 046 777 Expresowo wynajdę Ci mieszkanie jakie potrzebujeszChcesz mieć szybko załatwiony korzystny kredyt? ZADZWOŃ! 724 046 777 Expresowo załatwiam najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowyChcesz szybko sprzedać mieszkanie? ZADZWOŃ! 724 046 777 EXPRESOWO SIĘ TYM ZAJMĘ - wycenię maksymalną kwotę którą można uzyskać, a potem sprzedam

Informacje dodatkowe

Ogródek: -
Taras: -
Internet: Tak
Telefon: Tak
Materiał: -

Kontakt

Imię i nazwisko: Arkadiusz Korol

Tel. komórkowy: 724 046 777
E-mail: arkadiusz.korol@homeexpert.pl

Formularz kontaktowy