Import samochodów z zagranicy

ZAUFANIE

Chcąc sprowadzić samochód z zagranicy warto jest zaufać profesjonalistom. Kupując samochód z Niemiec ciężko jest określić jego stan techniczny, przebieg oraz fakt, czy samochód nie był kradziony. Zapewniamy również możliwość kredytowania auta i pomoc w rejestracji.

DOŚWIADCZENIE

Od 20 lat zajmujemy się sprowadzaniem samochodów z krajów Unii Europejskiej (np. z Niemiec). Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Nam wypracować niezawodne procedury, dzięki którym sprowadzane samochody przechodzą dokładną kontrolę pod kątem technicznym i estetycznym.

Dzięki wieloletniej praktyce nawiązaliśmy stałe i zaufane kontakty z zagranicznymi dealerami. Oferujemy Państwu pełne doradztwo w zakresie branży motoryzacyjnej, oparte na latach doświadczeń.

ZADOWOLENIE

Pomogliśmy znaleźć swój wymarzony samochód już setkom Polaków, którzy dzisiaj cieszą się bezpieczeństwem i komfortem nowego auta.

Sprowadzamy samochody, uwzglę-dniając specyficzne wymagania Klienta, tj. markę, kolor, pojemność czy typ nadwozia. Gwarantujemy Klientowi kilka możliwości wyjazdu po samochód oraz fakt, że sprowadzane auto będzie w 100% legalne i miało pełną dokumentację.

Kontakt:

Wojciech Ogłaza
tel. 510 576 531