SPRZĄTANIE LOKALI, MIESZKAŃ, DOMÓW

Oferujemy serwis sprzątający we Wrocławiu i okolicach. Naszą firmę buduje młody, ambitny zespół, nastawiony na najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowany personel. Nasze kompetencje podkreśla długofalowa współpraca z naszymi klientami oraz ich zadowolenie.

Biuro to zarówno miejsce pracy, a także miejsce spotkań z Klientem. Schludność oraz czystość przestrzeni biurowej jest więc niezwykle istotna. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest estetyka pomieszczeń w pozytywnym budowaniu wizerunku firmy. Niemniej ważne jest poczucie komfortu pracy samego pracownika. Tym odpowiedzialnym zadaniem powinny zajmować się profesjonalne firmy sprzątające. Jedną z naszych specjalności jest właśnie sprzątanie obiektów biurowych.

Nie obiecujemy niskich cen za najwyższej jakości usługi. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów oraz sprostanie ich wymaganiom.

Stawiamy na długą i owocną współpracę.


PRZYKŁADOWY ZAKRES USŁUG SERWISU W ZALEŻNOŚCI OD POMIESZCZENIA:


Pomieszczenia biurowe – zajmujemy się wycieraniem kurzu ze wszystkich biurek oraz mebli, a także z miejsc trudno dostępnych. Wszystkie przedmioty odkładamy w to samo miejsce, nie zaburzając pracy pracowników. Monitory przecieramy na sucho, w razie potrzeby środkiem do tego przeznaczonym. Dezynfekujemy również telefony.

Łazienki – myjemy, odkamieniamy oraz dezynfekujemy zlewy i toalety, polerujemy armatury, wycieramy pojemniki na artykuły higieniczne.

Kuchnie i jadalnie – zajmujemy się myciem stołów, blatów, zlewozmywaków. Regularnie czyścimy lodówki oraz mikrofalówki, nie zapominając o umyciu naczyń lub włożeniu ich do zmywarki.

Wszystkie pomieszczenia – dbamy o estetyczny wygląd drzwi, wyrzucenie śmieci, odkurzanie oraz zamiatanie, umycie podłóg oraz parapetów. Podlewamy również kwiaty według zaleceń klienta.

Usługi dodatkowe – w ramach współpracy zajmujemy się również praniem wykładzin, foteli biurowych, polimeryzacją podłóg PCV, jak i maszynowym doczyszczaniem podłóg kamiennych profesjonalnymi urządzeniami.


Przed rozpoczęciem pracy wraz z klientem tworzymy Plan Utrzymania Czystości. To niezbędny zakres działań z podziałem na dni oraz strefy, bez którego praca nie byłaby płynna. Dodatkowo na teren obiektu wprowadzamy Dziennik Prac, w którym obie strony mogą wpisać sugestie oraz uwagi dotyczące usług.

Nad jakością usługi czuwa koordynator, który również szkoli personel, zamawia środki czystości i sprzęt oraz na bieżąco ustala z państwem przebieg całej współpracy.

Zatrudniamy tylko wykwalifikowane i przeszkolone osoby. W trakcie pracy zapewniamy cykliczne szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kwalifikacji oraz stałą pomoc techniczną i merytoryczną przy wykonywaniu obowiązków.


Środki czystości, których używamy do prac sprzątających, posiadają niezbędne atesty. Dla każdego klienta przygotowujemy ich charakterystykę. Wierzymy, że dzięki najlepszej jakości chemii, nasza praca jest bardziej wydajna.


PODSTAWOWE ZASADY WSPÓŁPRACY


Do realizacji usług delegujemy jedynie wykwalifikowany personel sprzątający. Środki chemiczne do codziennego sprzątania to wyłącznie produkty przeznaczone do profesjonalnego utrzymania czystości.
Ciche odkurzanie w żaden sposób nie będzie przeszkadzać w funkcjonowaniu obiektu. Istnieje możliwość sprzątania po zamknięciu lokalu. Pracę personelu zawsze kontroluje przypisany koordynator. Przeprowadza on także szkolenia, rozwiązuje wszystkie problemy, związane z czystością, oraz dobiera odpowiednie środki do czyszczenia powierzchni.
Gwarancja i bezpieczeństwo – cały personel jest przeszkolony z bezpiecznego wykonywania obowiązków oraz zachowania tajemnicy służbowej. Oferujemy również pełną dyskrecję, podpisujemy z klientami i naszymi pracownikami klauzulę poufności.
Jesteśmy odpowiedzialni. Nasz sprzęt oraz środki czystości nigdy nie są niskiej. Dokładamy wszelkich starań, by nasze narzędzia pracy były na wysokim poziomie. Specjalistyczne produkty wymagają jednak specjalnego traktowania i wykorzystania podczas pracy, dlatego tak bardzo przykładamy się do rozwoju naszych pracowników.
Kierujemy się uczciwymi zasadami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zdając sobie sprawę z potrzeby wykonania swoich usług z jak największą starannością. Jednak każdemu zespołowi mogą zdarzać się pomyłki. W razie takiej sytuacji, staramy się natychmiast reagować i naprawić ewentualny błąd w sposób satysfakcjonujący naszych klientów.