EXPRESOWA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Z Home Expert sprzedasz swoją nieruchomość po korzystnej cenie!

Dołącz do grona klientów Home Expert i poznaj prawdziwy wymiar pośrednictwa

Zaopiekujemy się sprzedażą Twojej oferty i postaramy się uzyskać dla Ciebie możliwie najwyższą cenę transakcyjną. Sprawdź, co wyróżnia doradców Home Expert.

Mamy największą bazę klientów kupujących

Każdego miesiąca do grona naszych klientów dołącza ponad 1.000 klientów poszukujących do zakupu nieruchomości. W ciągu roku mamy ponad 12.000 nowych klientów. Wszyscy oni liczą, że znajdziemy im odpowiednią ofertę do zakupu. Być może jeden z nich czeka na Twoją ofertę.


Wykorzystujemy skuteczne formy promocji

Nasi doradcy wykorzystują w swojej pracy nowoczesne narzędzia i techniki sprzedaży. Znają skuteczność różnych form promocji i odpowiednio zadbają o właściwą ekspozycję Twojej oferty. Pamiętaj, że jeśli powierzysz nam sprzedaż na wyłączność możesz liczyć na dodatkowe nakłady na marketing.


Cechuje nas profesjonalizm

Dzięki temu, że jesteśmy na rynku już od 11-tu lat wypracowaliśmy skuteczne metody współpracy z klientami. Na każdym kroku dbamy o profesjonalny serwis. Nasi doradcy wytłumaczą Ci wszelkie meandry związane z transakcjami na rynku nieruchomości i pomogą Ci we właściwej wycenie Twojej nieruchomości.


Dokładnie opracowujemy ofertę sprzedaży

Na pewno zależy Ci, aby nieruchomość była oglądana tylko przez naprawdę zainteresowanych nią klientów. Nam też! Dlatego szczegółowo opisujemy każdą ofertę, przygotowujemy dokumentację fotograficzną i zadajemy wiele pytań po to, aby osoby, którym będziemy prezentować Twoją nieruchomość już na wstępie znały wszelkie detale dotyczące oferty.


Dbamy o bezpieczeństwo transakcji

Zwracamy szczególną uwagę na bezpieczeństwo Twoich danych i właściwy obieg informacji i dokumentów wewnątrz firmy. Dzięki wewnętrznym procedurom możesz być pewny, że informacje o ofercie nie trafią w niepowołane ręce.


Raportujemy wszystkie nasze działania

Stawiamy na przejrzyste relacje z klientami. Z naszych cyklicznych raportów dowiesz się o podejmowanych przez nas działaniach sprzedażowych, co umożliwi Ci określenie stopnia zainteresowania ofertą. Dodatkowo Twój doradca będzie z Tobą w stałym kontakcie, aby szybko reagować na zmieniające się uwarunkowania rynkowe.


Pomagamy w znalezieniu finansowania zakupu

Pośrednictwo kredytowe to bardzo ważna część naszej działalności. Dzięki naszym ekspertom kredytowym potencjalny nabywca Twojej nieruchomości może w szybki i bezpieczny sposób znaleźć finansowanie zakupu. Współpraca Twojego doradcy i eksperta kredytowego umożliwi lepszy przepływ informacji, a co za tym idzie ułatwi szybszą sprzedaż.


Zgłoś u nas nieruchomość do sprzedaży!

Wiemy, że przy sprzedaży nieruchomości pojawiają się liczne pytania. Zgłoś się do naszych doradców! Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci przejść przez cały proces sprzedaży!

Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy sprzedamy Twoją nieruchomość w rozsądnym czasie i po korzystnej cenie! Zapraszamy do skorzystania z usług naszych doradców!

Home Expert Team