WYŚLIJ teraz CV!

Sprzedawca ds. Nieruchomości

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę, w sposób opisany w Polityce prywatności oraz Polityce RODO. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Homeexpert. Dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu realizacji i kontynuacji komunikacji (lub w celu późniejszego skontaktowania się). Bez wyraźnej Twojej zgody nie udostępniamy danych osobowych innym odbiorcom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt na adres email: biuro@homeexpert.pl

Co daje Home Expert?

  • Praca w renomowanej agencji nieruchomości
  • Nowe, klimatyzowane biuro z parkingiem dla pracowników
  • Największa baza ofert nieruchomości
  • Największa baza klientów kupujących oraz najemców
  • Bogaty program szkoleń, każdy sprzedawca przychodzi systematyczne doszkalanie
  • Możliwość awansu
  • Najlepsze na rynku narzędzia pracy
  • Kreatywny marketing: ogłoszenia w prasie, billboardy, banery, oferty promowane w internecie na wszystkich serwisach nieruchomości
  • Wysokie zarobki

Co oferujemy

Kandydatom do pracy na stanowisku Sprzedawcy Nieruchomości oferujemy:

Szkolenia wstępne – które pozwolą Ci poznać specyfikę pracy i wykorzystywane narzędzia, a osobom, które dopiero rozpoczynają karierę na rynku nieruchomości umożliwią zapoznanie się z pojęciami dotyczącymi obrotu nieruchomościami.

Szkolenia podnoszące kwalifikacje – prowadzone przez osoby wywodzące się z kadry menadżerskiej spółki, jak i trenerów zewnętrznych. Celem szkoleń jest uzupełnienie/podniesienie posiadanych kwalifikacji zawodowych i umiejętności handlowych.

Niezbędne narzędzia pracy – komputer, telefon komórkowy i aparat fotograficzny – dzięki temu rozpoczynający u nas pracę Sprzedawcy Nieruchomości nie są narażeni na dodatkowe koszty.

Nowoczesna baza danych – platforma do obsługi zleceń to podstawa w pracy doradcy. Dzięki niej Sprzedawca ma pełną kontrolę nad prowadzonymi zleceniami i możliwość koordynacji współpracy z innymi działami w ramach firmy.

Nowoczesne narzędzia marketingowe – w naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne sposoby promowania ofert. Ich wybór pozostawiamy samym doradcom.

Opiekę do doświadczonych pośredników - którzy przekazują nowym adeptom pośrednictwa cały warsztat pracy.

Możliwość zarobienia naprawdę dobrych pieniędzy – efekty finansowe są wprost proporcjonalne do wysiłku włożonego w zdobycie odpowiedniej wiedzy i zaangażowania w pracę.

Możliwości rozwoju i awansu – Twoje zaangażowanie i dobre wyniki na pewno zostaną dostrzeżone, większość naszej kadry menadżerskiej wywodzi się z dawnych agentów nieruchomości.

Świetną atmosferę pracy – panują u nas zdrowe relacje, dbamy o to, by każdy dobrze czuł się w Naszej Firmie.

Dlaczego warto zostać Sprzedawcą Nieruchomości?

Sprzedawcy Nieruchomości zazwyczaj wykonują zadania specjalne, które pozostają poza zasięgiem przeciętnych ludzi. Nie każdy może stać się Sprzedawcą, bo Sprzedawca to człowiek gruntownie wyszkolony, znający od podszewki swój fach i potrafiący osiągnąć cel poprzez zastosowanie wielu narzędzi, które dla zwykłego śmiertelnika niewiele znaczą. Sprzedawca nieruchomości jest także w pewien sposób nadzwyczajny. Profesja, którą wykonuje nie da się scharakteryzować w kilku prostych słowach. Fascynujące w tym zawodzie jest to, że Sprzedawca Nieruchomości łączy w swojej pracy wiele różnych profesji. Sprzedawca to m.in. dobry sprzedawca, handlowiec, psycholog i negocjator. Pokażemy Ci kilka powodów dla których warto zostać Sprzedawcą Nieruchomości:

Powód pierwszy - Dobre zarobki
Zarobki Sprzedawcy są uzależnione od posiadanej przez niego oferty oraz zaangażowania w pracę. Najlepsi Sprzedawcy Nieruchomości nie mają problemów z miesięcznymi zarobkami wielkości kilku średnich wynagrodzeń. Jedna duża transakcja przynosi zyski, które zwyczajnie nie byłyby możliwe w ramach pracy na etacie. Zarobki są jednym z podstawowych powodów zainteresowania rozpoczęciem działalności jako Sprzedawca. Wraz z rozwojem rynku nieruchomości wzrasta liczba transakcji, a co za tym idzie, wzrastają też uposażenia doradców zaangażowanych w proces transakcyjny.

Powód drugi - Zero monotonii
Sprzedawca nieruchomości swoje zadania realizuje poprzez pracę w terenie w ramach spotkań z klientami. Taki system powoduje, że nie jest ona monotonna - każdy dzień jest inny, każdy klient jest inny, a poszczególne zadania wymagają indywidualnego podejścia. Nie ma dwóch takich samych transakcji, dlatego obsługa każdego zlecenia jest za każdym razem nową fascynującą przygodą z nieruchomościami.

Powód trzeci - Niezależność
Sprzedawca Nieruchomości zajmuje samodzielne stanowisko, choć pracuje w dużej grupie współpracując jednocześnie m.in. ze Sprzedawcą kredytów, rzeczoznawcą, geodetą, notariuszem, ekipą remontową. Sam decyduje o sektorze rynku nieruchomości, w którym czuje się najlepiej - może zajmować się jednocześnie pośrednictwem w sprzedaży mieszkań, domów, działek lub też wybrać jeden z kawałków dużego tortu - np. obsługę nieruchomości komercyjnych przeznaczonych na wynajem. Sektor rynku, którym można funkcjonować jest dość szeroki, a Ty masz możliwość wyboru własnej specjalizacji.

Powód czwarty - Satysfakcja z pracy
Praca Sprzedawcy Nieruchomości przynosi dużą satysfakcję nie tylko zawodową, lecz również osobistą. Sprzedawca każdego dnia spotyka się z wieloma klientami. W wielu przypadkach staje się ich doradcą oraz powiernikiem rozwiązując niejednokrotne ich życiowe rozterki i dylematy wynikające z sytuacji w jakiej się znaleźli. Wiele nieruchomości trafia na rynek w wyniku wzajemnych animozji, rozwodów i trudnych sytuacji życiowych klientów. Sprzedawca ma świadomość, że jego sumienna praca może nie tylko zapewnić mu utrzymanie, ale także przyczynić się do rozwiązania problemów jego klientów. Uśmiech i podziękowanie klienta to wspaniała nagroda za dobrą pracę.

Powód piąty - Ustawiczne szkolenia
Sprzedawca nie stoi w miejscu - ustawiczny rozwój jest wpisany w charakter jego profesji. Musi być na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi na rynku nieruchomości. Powinien znać dokładnie panujące na rynku trendy, a także uwarunkowania techniczne i ekonomiczne oferowanych nieruchomości. To wszystko sprawia, że stowarzyszenia pośredników oraz firmy, w których pracują, organizują cykle szkoleniowe podnoszące kwalifikacje tej grupy zawodowej. Jeżeli chcesz usiąść na laurach i nie zależy Ci na rozwoju, ta praca nie jest dla Ciebie.

Powód szósty - Możliwości awansu
W branży nieruchomości najbardziej skuteczni i przedsiębiorczy Sprzedawcy Nieruchomości mają szanse na szybki awans. Jest on rozumiany np. poprzez pełnienie stanowiska kierownika/dyrektora oddziału. Awans nie zawsze jest uzależniony od stażu w branży nieruchomości, ale jest efektem zaangażowania w dotychczasową pracę, której wymiernym wyznacznikiem są generowane przez niego miesięczne obroty

CO ZAPEWNIAMY?

Szkolenia i mentoring
Stawiamy na rozwój. 48 h szkoleń wstępnych oraz cykliczne szkolenia wewnętrzne to znak rozpoznawczy Home Expert. Dzięki temu masz możliwość zdobycia nowego zawodu od podstaw.

Wysokie prowizje
Limit zarobków? Nie znamy takiego pojęcia. Wynagrodzenie za pracę uzależnione jest tylko od Twojego zaangażowania, a system motywacyjny umożliwia szybkie osiąganie wysokich prowizji.

StabilnośćŚCIEŻKA KARIERY

Wszyscy nasi Sprzedawcy mają możliwość rozwoju w trzech dziedzinach:

1Ścieżka sprzedażowa

Ścieżka sprzedażowa

która obejmuje awans w ramach tytułu Starszy Sprzedawca i wiąże się z benefitami pozafinansowymi, do których należą m.in. laptop, telefon Blackberry z dostępem do poczty służbowej, dedykowane szkolenia eksperckie czy też wsparcie Asystenta, a także bonusy finansowe.

2Ścieżka menedżerska

Ścieżka menedżerska

to możliwość rozwoju na stanowisku Kierownika. Praktycznie każdy Menedżer w Home Expert wcześniejsze doświadczenie zdobywał jako Sprzedawca, jednocześnie podpatrując najlepszych menedżerów i ucząc się sztuki zarządzania.

3Ścieżka trenerska

Ścieżka trenerska

promujemy tych, którzy posiadają umiejętność przekazywania wiedzy, kreowania nowych pomysłów i wspierania innych Sprzedawców w codziennej pracy z Klientami. Nasi Trenerzy to nie tylko świetni Sprzedawcy, ale przede wszystkim ludzie, którzy są otwarci na pracę i rozwój innych.