ZGŁOŚ CHĘĆ WZIĘCIA KREDYTU

Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę stronę, w sposób opisany w Polityce prywatności oraz Polityce RODO. Informujemy, że Administratorem powyższych danych osobowych jest Homeexpert. Dane osobowe przekazujesz dobrowolnie, będą one przetwarzane wyłącznie w celu realizacji i kontynuacji komunikacji (lub w celu późniejszego skontaktowania się). Bez wyraźnej Twojej zgody nie udostępniamy danych osobowych innym odbiorcom. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz żądanie zaprzestania przetwarzania poprzez kontakt na adres email: biuro@homeexpert.pl

Home Expert to także grupa niezależnych analityków finansowych.

Posiadamy najlepszą wiedzę jak szybko i sprawnie uzyskać kredyt na zakup nieruchomości. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, która jest cyklicznie uzupełniana o nowe produkty. Oferujemy pomoc w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem, bądź pożyczką hipoteczną. Nasi Expertci są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych.

Naszym celem jest wyselekcjonowanie i przedstawienie oferty banków stosownie do indywidualnych potrzeb klientów. Wiemy, że w obecnych czasach oferta musi być "uszyta na miarę", dlatego rozmawiamy z bankami, negocjujemy warunki standardowych ofert, a wszystko po to, by Klient podpisując umowę kredytową miał 100% gwarancji, że wybiera kredyt spełniający jego oczekiwania, a nie będący przykrym balastem.


Twój Doradca Kredytowy

Twój Expert Finansowy

Wybór kredytu to poważna decyzja finansowa. Zobowiązanie to zaciągamy nawet na 30 lat. Ważne jest zatem, aby wybrać kredyt odpowiedni do swoich możliwości. Doradca pomoże Ci na wszystkich etapach prowadzących do uzyskania kredytu.

czytaj więcej

Kredyt na różne cele

Kredyt na różne cele

Kredyt hipoteczny to prosty sposób na własne mieszkanie, ale nie tylko. Kredytem hipotecznym mogą być finansowane inne cele związane z operacjami dokonywanymi na rynku nieruchomości.

czytaj więcej