O Firmie

o firmie

Expresowi Sprzedawcy

Home Expert Nieruchomości świadczy usługi na rynku nieruchomości oraz kredytów hipotecznych. Prowadzimy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna, najmu i wynajmu nieruchomości zarówno w sektorze rynku pierwotnego jak i wtórnego. Pomagamy w wyborze najlepszych opcji kredytu, mając do dyspozycji oferty czołowych banków hipotecznych w Polsce. Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego stworzyliśmy unikatowy model obsługi klienta. Jego celem jest maksymalna oszczędność czasu naszych klientów połączona z utrzymaniem wysokiego poziomu niezależnego doradztwa.

Oferta biura obejmuje:

  • dla Kupujących – wyszukanie i prezentację nieruchomości spełniającej indywidualne oczekiwania Klienta, doradztwo w zakresie wyboru najatrakcyjniejszej oferty, pomoc na etapie negocjacji, sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, uzgadniania przez strony warunków oraz treści umowy przedwstępnej i ostatecznej, przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do realizacji procesu sprzedaży oraz prawidłowym przekazaniu nieruchomości. Doradztwo w zakresie wyboru sposobów rozliczenia finansowego transakcji, w szczególności wyboru skutecznych gwarancji lub sankcji za niewykonanie zobowiązań.
  • dla Sprzedających – doradztwo obejmujące przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w aspekcie rynkowym i marketingowym, szeroką reklamę ofert w mediach, pomoc na etapie negocjacji, uzgadniania przez strony warunków oraz treści umowy przedwstępnej i ostatecznej, przy kompletowaniu dokumentów niezbędnych do realizacji procesu sprzedaży oraz prawidłowym przekazaniu nieruchomości. Doradztwo w zakresie wyboru sposobów rozliczenia finansowego transakcji, w szczególności wyboru skutecznych gwarancji lub sankcji za niewykonanie zobowiązań.
  • doradztwo inwestycyjne na podstawie specjalistycznych badań rynku nieruchomości,
  • precyzyjne badanie stanu prawnego nieruchomości na podstawie m.in. aktów własności, ksiąg wieczystych, osobistych wizyt u zarządców, deweloperów, spółdzielni,
  • analizę odpisów z ksiąg wieczystych m.in. pod kątem obciążeń hipotekami,
  • doradztwo w zakresie zabezpieczenia interesów klienta w umowach przedwstępnych oraz sprzedaży i najmu,
  • obsługę skomplikowanych transakcji,
  • doradztwo kredytowe, pomoc w uzyskaniu kredytu,
  • obsługę inwestorów zagranicznych.

Oferta HOME EXPERT skierowana jest do osób indywidualnych oraz firm krajowych i zagranicznych. Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, najlepsze ceny, profesjonalne i rzetelne doradztwo, opiekę nad klientem na każdym etapie transakcji, udział sprawdzonej kancelarii notarialnej w przygotowaniu umowy sprzedaży, sprawdzenie wiarygodności finansowej kupującego, przygotowanie projektu umowy najmu.

Zespół HOME EXPERT tworzą dynamiczni i doświadczeni Sprzedawcy. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dzięki czemu skutecznie i szybko realizujemy zlecenia na najwyższym poziomie. Korzystamy z nowoczesnych technik sprzedaży, prezentacji i marketingu dobieranych odpowiednio dla każdego zlecenia. Czynności zawodowe wykonujemy w sposób zgodny z obowiązującym prawem, Kodeksem Etyki oraz standardami zawodowymi pośredników w obrocie nieruchomościami.

Agencja nieruchomości posiada ubezpieczenie OC PO/00810674/2018 .

Numer licencji zawodowej: 19883