SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO PODPISAĆ UMOWĘ NA WYŁĄCZNOŚĆ

DLACZEGO NA WYŁĄCZNOŚĆ?

Atuty umowy z klauzulą wyłączności

Idea umowy na wyłączność polega na powierzeniu sprzedaży nieruchomości tylko jednemu pośrednikowi na rynku. W Home Expert propagujemy taki rodzaj współpracy, który na całym świecie uchodzi za najbardziej aktywną formę kooperacji pośrednika z klientem.

Sprawdź dlaczego warto powierzyć sprzedaż nieruchomości tylko jednemu pośrednikowi – temu z Home Expert :)

Masz realną szansę na korzystną sprzedaż

Według szacunków Metrohouse, skuteczność agenta promującego sprzedaż na zasadach umowy na wyłączność wzrasta aż sześciokrotnie! Pośrednik jest lepiej zmotywowany i w pierwszym rzędzie dba o promocję ofert, za sprzedaż których odpowiada tylko on sam.

Twoja oferta będzie traktowana priorytetowo

Pośrednik zdaje sobie sprawę, że tylko od niego zależy sukces sprzedaży. Twoja oferta będzie za każdym razem traktowana wyjątkowo. Przy zwykłych umowach pośrednik może mieć opory w prezentowaniu wszystkich informacji (z obawy, że inna osoba przeprowadzi transakcję, a on nie odzyska nawet nakładów poniesionych na reklamę). Przy umowie na wyłączność zaproponujemy Ci formy marketingowe, niedostępne dla zwykłej umowy.

Promocja oferty wśród innych pośredników

Oferta sprzedaży trafi także do pośredników z innych lokalnych biur nieruchomości. Już nie musisz z wszystkimi podpisywać umów pośrednictwa. Wystarczy jedna. Z Home Expert.

Współpracujesz tylko z jednym pośrednikiem

Unikniesz w ten sposób kontaktu z dziesiątkami innych biur nieruchomości. Nie pomylisz się mówiąc „Pracuje dla mnie agent z Home Expert”. Pracuje, a nie zamieszcza ofercie w bazie i czeka bezczynnie na klienta.

Wyznaczasz pośrednikowi czas na dokonanie transakcji

Umowę podpisujesz na czas określony, pośrednik ma wyznaczony czas, żeby sprzedać Twoją nieruchomość. Jeśli w tym czasie nie doprowadzi do transakcji, nie zarobi. Mając określony czas na realizację transakcji wykorzysta wszystkie możliwe narzędzia, by pozyskać klienta i sprzedać nieruchomość.

Będziesz czuć się bezpiecznie

Każda osoba oglądająca Twoją nieruchomość będzie mieć podpisaną umowę pośrednictwa, przez co będziemy dysponować jej danymi. W ten sposób unikniesz wizyt anonimowych klientów.